Meble na indywidualne zamówienie

Kuchnie  Szafy  Zabudowy   Biura

Meble dla dzieci   Pokojowe   Łazienkowe  Drewniana umywalka, wanna, panel prysznicowy, brodzik...

Wydawać by się mogło, że drewno nie jest materiałem odpowiednim na sprzęt sanitarny. Nic bardziej mylnego. Drewno było obecne w łazienkach od począktu ich istnienia. Od zawsze nadaje łazience wyjątkową aurę, urok i charakter.

Drewno
to naturalny, hipoalergiczny i ekologiczny materiał. Doskonale komponuje się z nowoczesnymi elementami wyposażenia łazienki. Dzięki żywicy ma właściwości bakteriobójcze. Drewno słabiej przewodzi ciepło niż metal i akryl, dzięki czemu woda pozostaje dłużej ciepła, a kąpiel może trwać dłużej.

Dzięki niepowtarzalnym wzorom słojów, każda umywalka czy wanna z drewna jest jedyna w swoim rodzaju. Nie znajdziemy drugiej takiej samej.

W obecnej chwili mamy w ofercie drewnianą umywalkę wykonywaną na zamówienie.

                

W najbliższym czasie oferta będzie powiększana o kolejne modele, wymiary, kształty, kolory. Pozwoli to wybrać odpowiedni model do każdej łazienki.

Drewniane wyposażenie wykonuje się z wybranych gatunków drzew o najwyższej jakości, głównie liściastych oraz egzotycznych, np. dąb, jesion, klon, merabu, padouk, mahoń, teak.  Materiał ten ma bardzo szerokie zastosowanie w szkutnictwie, skąd zaczerpnęliśmy inspiracje do produkcji wyposażenia łazienkowego. Opracowana technologia oparta na doborze najlepszego drewna, doskonałego inpregnatu zabezpieczającego materiał kompleksowo oraz pokrycia trwale zabezpieczającego umywalkę przed wodą, pozwoliła nam na wyprodukowanie trwałego, bezpiecznego, ekologicznego, naturalnego i pięknego przedmiotu codziennego użytku, który zmieni te kilka chwil codziennej toalety w burzę zmysłów!  

Zarówno drewniane umywalki, jak i wanny są łatwe i przyjemne w pielęgnacji, jednak trzeba poświęcić im odrobinę więcej czasu i uwagi, aniżeli tradycyjnym ceramicznym wyrobom. Do czyszczenia nie wolno używać zbyt silnych preparatów chemicznych, oraz twardych szczotek, stalowych siatek, czy brudnych zawierających ziarna piasku ściereczek, a miejsca, w których zbiera się woda, należy wycierać do sucha. 
W zamian za to umywalka odwdzięczy się znacznie dłuższym okresem użytkowania, oraz wyjątkową trwałością mechaniczną. W przypadku uderzenia twardym przedmiotem w drewnianą umywalkę nie ma mowy o jej zbiciu (tak jak stanie się to w przypadku ceramiki), a ewentualne uszkodzenie powierzchni jest do odtworzenia.  

Drewniane wyposarzenie to nierzadko prawdziwe dzieła sztuki, ciepłe w dotyku, mocne, trwałe i niezwylke piękne.
Ze względu na materiał oraz wysoki standard wykończenia są drogie. A raczej były, ponieważ Woodgro zmieni tę zasadę. Dostarczymy Państwu towar najwyższej klasy, spełniający wszystkie wymagania, za cenę najlepszą z możliwych. Na każdy z naszych wyrobów dajemy pełną gwarancję obowiązującą w Unii Europejskiej.
Każdy, kto będzie zainteresowany zakupem umywalki, przed podjęciem decyzji będzie mógł zapoznać się z przedmiotem na żywo. 
Zapraszamy.   

    

Nowości


Wszystkie bieżące prace w

zakładce "Galeria".

------------------------------------

Mała kuchnia z panelem ściennym


------------------------------------

Kontrastowa zabudowa z wyspą


------------------------------------

Nowoczesny minimalizm


------------------------------------

Obszerna nowoczesna zabudowa       plus dębowa półka ozdobna


------------------------------------

Stylowa zabudowa w domu                   letnim


------------------------------------

Kuchnia w stylu angielskim:

Dostępna do obejrzenia w domu klienta.


------------------------------------

Wymagająca aranżacja salonu handlowego


------------------------------------

Piękny mebel w stylu Glamour. Dopracowany w szczegółach, wymagał sporo zabiegów wykańczających, ponieważ założenie jest zawsze takie same - Perfekcja.


-------------------------------------

Szafa z drzwiami przesuwnymi. Kompletna konstrukcja (nie zabudowa wnęki). Spasowana idealnie bez maskowania szczelin. Mebel ma 2 lata. Zdjęcie zrobione tel. przy okazji kolejnej realizacji u klienta.


--------------------------------------

22 grudnia 2014r
Kolejna realizacja: zabudowa kuchni, w tym pochłaniacz, zmywarka, piekarnik, płyta gazowa, mikrofala. Dekor: Trawa Afrykańska. Wymiar: 4,4m x 3,8m. Więcej zdjęć w galerii.
 

-----------------------------------

Duża zabudowa, nowoczesna i obszerna. Podwójne górne szafki, plus szkło ozdobne i oświetlenie LED


-----------------------------------
3 grudnia 2014r
Po ciężkich poszukiwaniach czasu na wykonanie kilku zdjęć nowego "dziecka" Woodgro, zamieszczamy foto w pełnej krasie:


Więcej zdjęć w zakładce "Galeria"

------------------------------------------
5 listopada 2014r.
Umywalka zamontowana :)
Użytkowana intensywnie i bez taryfy ulgowej.   
Zdjęcia dopiero się tworzą, ale na próbę rąbek tajemnicy :)
    

-------------------------------------------
W dniu 28 pażdziernika, po dwóch latach prób, testów i obserwacji    zakończyliśmy prace nad modelem pokazowym drewnianej umywalki.

Dębowa, głęboko impregnowana, lśniąca, mocna i piękna, jest prawie gotowa do zaprezentowania każdemu, kto będzie zaintersowany naszym wyrobem.
Wkrótce zdjęcia.